logo
earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

Element hotel

Vítejte v prvním hotelu na Lipně. Hotel Element jsme pro vás otevřeli v červenci roku 2021 v srdci přírody jižních Čech. 


Ať už se chystáte za vodou, cyklistikou anebo na lyže, náš hotel je pro vás nejlepším výchozím bodem pro všechny lipenské aktivity.


Užijte si aktivní dovolenou třeba i s celou rodinou.

Pokoje

Lipenskou přírodu s nejkrásnějšími místy na výlety si zamilujete během chvilky. V hotelu Element máme pro vás nachystáno 96 pokojů, které naplní vaše náročná očekávání.

Dvoulůžkový pokoj typu Comfort

Pohodlný pokoj o velikosti 22 m²

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s výhledem na jezero

Pohodlný klimatizovaný pokoj pro dva o velikosti 25 m²

Rodinný pokoj

Rodinný pokoj o velikosti 23 m²

treesearthearth
sunwatertrees
sunearth

Restaurace

Připravte své chuťové pohárky na šumavské speciality. Tradiční jihočeská kuchyně v mistrném moderním podání na vás bude čekat v Restauraci Stodola. Její stylový interiér vás upoutá a skrze dobové fotografie na vás dýchne Šumava z dob našich předků.


Pro sladkou tečku anebo zákusky ke kávě se stavte v Cukrárně Povidloň, která přináší na Lipno moderní neotřelou cukrařinu.


earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

Kongres

Vyměňte hluk měst za Šumavu. Uspořádejte vaši konferenci nebo obchodní jednání uprostřed lipenské přírody. Naše kongresové centrum se umí přizpůsobit vašim požadavkům jak flexibilitou prostoru, tak vybaveností moderního technického zázemí.


earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

Speciální nabídky

Lipno.card− je věrnostní karta plná výhod a tipů, která odemkne váš čas na Lipně v dovolenou plnou zábavy. Je zdarma, zaplatíte pouze vratnou zálohu ve výši 100 Kč.

Aktivní je až po jejím přiřazení k registraci na www.lipnocard.cz. Registrace do věrnostního klubu Lipnocard je zdarma.


Aktuality

28.-30.01.2022 Český pohár Open Race

Skiareál Lipno Přijďte se podívat jak si se svým handicapem poradili, a že i přesto mohou lyžovat a závodit. Lyžařské závody pro handicapované sportovce se konají v našem skiareálu v sobotu 29.1. a v neděli 30. ledna. V sobotu budou probíhat tréninkové jízdy a rozlosování účastníků. Pořadatelem závodu je Český para sport.
Datum: 29.-30.1.
Místo: Skiareál Lipno - sjezdovka Promenádní
Čas: 8:30 - 16:00
Parkování: Parkoviště P1

29.-30.01.2022 Rossignol Demo tour 2022

Skiareál Lipno Ještě jste nejezdili na lyžích značky Rossignol nebo Dynastar? Přijeďte si je vyzkoušet do Skiareálu Lipno! O víkendu 29. – 30. ledna budete mít opět možnost si otestovat novou kolekci těchto značek. Ve stanovém městečku, které bude připravené na horním náměstíčku u výstupu z lanovky Lipno Express, vám poradí a nabídnou různé typy a délky lyží. Chybět nebude ani profesionální servis a DJ. K zapůjčení Vám postačí pouze doklad totožnosti.
Datum: 29. - 30.1.
Místo: Skiareál Lipno, výstup lanovky Lipno Express
Čas: 8:30 - 16:00
Parkování: parkoviště P1, P2, P3

29.01.2022 Vodnická škola s kapelou Rybníkáři a tvořivá dílnička ve Stodole

Skiareál Lipno, Lyžařské náměstí, krytá scéna-stan Milé děti, přijďte se podívat na pohádku Vodnická škola. Ocitnete se přímo ve vyučování opravdové školy a stanete se spolužáky dvou vodníků – Dušičková a Puškvorecký. Tito nejsou však premianti a budou potřebovat vaši pomoc. Třeba v hodině přírodovodovědy, cizího jazyka nebo tělocviku. A ani o školní přestávce se nebudete nudit, protože se pouštějí do lecjakých školáckých kousků.

@hotel.element

Novinky sledujte na našem Instagramu a sdílejte své úlovky z Hotelu Element

earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

Kontakt

ADRESA

Hotel Element

Lipno nad Vltavou 330

382 78 Česká republika

IČO: 086 96 551

Kontaktní údaje

Hotel Element

+420 380 420 770
hotel@hotelelement.cz


Restaurace Stodola

restaurace@stodolalipno.cz


Kongres

event@hotelelement.cz